Knight Online Destek Ve Yardımlaşma

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaKapıSSSKayıt OlGiriş yap

MaGiX - Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
DarkAngelS
Administratör
Administratör
LeveL? : Asena
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: MaGiX - Röportaj Salı Kas. 11, 2008 8:05 pm

MaGix

Biraz kendinden bahseder misin?
16 yaşındayım california da oturuyorum, ismimi sölemicem fakat arkadşalar bana monkey derler.
Cinsiyetin nedir bari onu söyler misin?
Erkek
Okula gidiyo musun?
Evet, liseye gidiyorum
Oyuna nasıl başladın?
Bi arkadaşımın tavsiyesi ile myko da başladım
Magix ismi nerden geliyor?
Aslında bu char arkadaşımındı benim monkey isminde rogue um vardı, daha sonra o heklendi arkadaşımda oyunu bırakınca
bu charı bana verdi, bu isimle saygın bir char olduğu içinde bende değişmedim
16 yaşındasın fakat gördüğüm en iyi bir kaç bp den birisin, parmakların çok hızlı olmalı...
çok pratikten dolayı, xgenon un başından beri bp oynuyorum, sürekli skill barı mı değiştiriyorum,
en öncelikli olarak hayatta kalıyorum, armor a dikkat ediyorum, zamanla hepsi peşinden geliyor.
Oyundaki türkler hakkında ne düşünüyorsun?
Diğer oyunculardan farkları yok, hile yaparlarsa hile yapmış bir amerikalı kadar gözümde küçülüyorlar, oyunda çok türk dostum
var bir çoğuna çok saygı duyuyorum çünkü çok güzel oynuyorlar, türkler genelde çok hoş insanlar fakat genelde çok yanlış yargılanıyorlar.
Klandaki arkadaşlığınız nasıl?
Bana online aile gibi, herkes çok iyi arkadaş, ve beraber çalışıp en iyi olmaya çalışan insanlar
Şu an ki lvl in kaç?
62
Skilleri neye verdin?
58 debuff / 45 heal / 2 master
İlerde yeni video var mı?
Evet magix 4 için frapsleri almaya başladım bile, şu an için ms +8 almaya çalışıyorum şu anki kullandığım durandal +8.
İnş. bulursun duwolfy ye söle sana bi tane ayarlasın
Klandaki en düşük levelli olupta en iyi itemlara sahip olan benim o yüzden şimdilik bana bişey verilmeyecek.
70 e kasacak mısın?
Şüpheli, lvl kasmayı kiç sevmiyorum, 61 den 61 ye geçmek 6 ayımı aldı.
Teşekkür edip ss istiyoruz..

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 90KB.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 640x480 and weights 61KB.

MaGiX - Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası