Knight Online Destek Ve Yardımlaşma

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaKapıSSSKayıt OlGiriş yap

Herakles Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
DarkAngelS
Administratör
Administratör
LeveL? : Asena
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: Herakles Röportaj Salı Kas. 11, 2008 8:05 pm

HERAKLES

Ali ağabeymiz 36 yaşında ve İstanbul b.evler de bir cafe işletmekte; charı areste 70 lvl warrior oyuna 1.5 yıl önce bir arkadaş tavsiyesi ile başlamış, zamanla çok sevmiş oyunu ve kendisine göre şu anda oyunun en güçlüsüyüm diyor bana combo makinesi derler diyor. Neyse biraz özel hayattan giriyoruz ağabeymiz evli ve bir kız çocuğu sahibi. Allah bağışlasın deyip bu oyunun aile hayatını nasıl etkilediğini soruyorum, ne etkileyecek nasılsa cafeciyim işim bu diyor  peki evde takılıyo musun diyorum yok sadece cafede diyor, oyuna başladığında nasıldın diyorum, oyunu öğreten arkadaş oyunu çok iyi biliyordu bende oyuna alışmakta hiç zorluk çekmedim dolayısıyla yükseldim diyor, peki 70 lvl için neler düşünüyordun diyorum tabi ilk başlarda zor gözüküyodu fakat ben hep yükseklere bakarım diyor ve ekliyor 80 lvl açılsın direk ona kascam diyor, tek amacım bu oyunda en az ilk 3 içinde olmak diyor. Ooo abi diyorum nedir bu hırs, bu oyun için mi sadece yoksa hep mi bölesin diyorum, sadece bu oyuna hırs yaptım diyor bu oyun benim için hobi fakat ben genede yüksek olmak istiyorum diyor, cafede başka oyunlara da takılıomusun yoksa sadece knight mı diye soruyorum, walla sadece bütün gün ko diyor başka bişi demiyor, knight online hayat offlinecılardan ağabeymiz, np diyor 600k yı vurdu diyor oh oh maşallah diyoruz, peki oyunu hala ilk başlardaki gibi şevkle mi oynuyosun yoksa sıkılma belirtileri başladı mı diyoruz, walla human oldum birazcık da olsa kaybolan şevk yeniden geldi ama ne kadar sürer bilmiyorum diyor, ee madem human oldun hemen soruyoruz cz de eski arkadaşlarını kesmek nasıl bir duygu die, ee işin heyecanı burada zaten diyor yoksa rakip yoktu karşımızda diyor, özellikle **** le kapışmak çok zevkli diyor, hangi klandasın diye soruyorum, insomnia diyor bende direk ortamlar ansıl diyorum arkadaş çevresi felan; eh işte fena sayılmaz diyor, peki ilk human olduğunda cz de zorluk çektin mi? Diyorum yok tabiki diyor ben cz için doğmuşum diyor, ee o zaman anlatıver şu cz de nasıl np kastığını diyorum, priest town çekse ben town çekmem diyor, gerisini sen anla , 3 -5 kişiyi keserim sonra ölsemde gülerim işim np de deil aksiyon peşindeyim diyor, hiç oyunu bırakmayı düşündün mü diye soruyorum, iyi bir alıcı çıkarsa charı satarım diyor, aaa nie diyorum, zirvedeyken bırakmak en iyisi diyor alınabilecek bütün zevkleri aldım nerdeyse diyor, o zaman fiyat sorayım diyorum alıcıysan konuşuruz diyor , neyse devam edelim, cafeciymişsin hiç dupe yapmaya kalkıştınız mı diyorum tabiki bir çok kafeci gibi yaptım diyor, ama diyor baktım bütün kafeciler yapıyor ben enayimiyim die yaptığını sölüyor, neyse ben pk ya çıkcam diyor bende bir ss istiyorum, ss leri ancak ****e veririm diyor o zaman ondan alırsın diyor bende üstelemiyorum…….

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600 and weights 85KB.

Herakles Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası