Knight Online Destek Ve Yardımlaşma

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaKapıSSSKayıt OlGiriş yap

NYchris Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
DarkAngelS
Administratör
Administratör
LeveL? : Asena
Kullanıcı profilini gör
MesajKonu: NYchris Röportaj Salı Kas. 11, 2008 8:06 pm

NYchris
Gene ben ve gene büyük bir oyuncu demeyeceğim çünkü en iyisi o, sonuçta o bir np kralı
NYchris nikli arkadaşımızın niktende anlaşılacağı gibi adı chris, kendisi sanılanın aksine Amerikalı deil, babası İspanyol annesi Jamaikalı (zaten resimlerinde de görülüyor koyu bir Latin ), fakat kendisi newyorkta doğup büyümüş fakat şu an okulundan dolayı floridadaymış. Yaşının 20+ olduğunu söyledi çünkü ko da biliyosunuz gizli soruda doğum tarihi soruolar adam temkinli davranayım dedi bende üstelemedim kaçmasın die , neyse dewam edelim, ne zaman ve nasıl başladın diye soruyorum o da aynı 0000000 gibi myko cyperda başlamış bobertle beraber orayı yıkmışlar ordan 1. ve 2. olup kendilerine rakip bulamayınca orayı bırakıp uskoya geçmişler ve başlamışlar kasmaya, günde ortalama kaç saat oynuyorsun diyorum bazen hiç bazen tümgün diyor ruh halime bağlı diyor, ayrıca tek charının bu olmadığını sölüyor ve saymaya başlıyor dier charlarını : 62 mage on beramus human, agent skully 65 priest beramus, orion lvl 70 warrior xig , killemall lvl 70 priest xig, z4 lvl 65 warrior diez, h4nz0 lvl 65 rogue diez ve başkaları diyor.. gerçekten baya iyiymişsin diyorum sadece her charla oynamayı seviyorum diyor, (z4 blood klanın eski başkanı deilmiydi yaw, bunlar hep benim arkadaşlarım beraber takılıyoruz diyor bende rahat bi nefes alıyom eskiden mykodan arkadaşıymış hep bunlar) neyse ilaveten priestle iyi oynayamadığınıda belirtiyor, senin için np kasmak kolaydır herhalde diyorum, lvl 70 charla herkes kasar diyor, bende hadi ordan diyorum yok öle bişi sonra dewam ediyor, aslında ben direk yüksek damage verip öldürmektense az az vurup combo yapmayı seviyorum diyor ve ayrıca takım arkadaşlarımında iyi koordine olması beni çok rahatlatıyor diyor, takım oyuncusuyum özellikle diyede eklior. Adam öldürmekten önce partiyi ayakta tutmayı daha iyi yapıyorum diyor.
Klan arkadaşlarını felan soruyorum aranız nasıl felan die, hepsiyle gayet iyiyiz town klanından beraber birlikteyiz ben nereye onlar oraya gelirler diyor fakat hiç liderimiz olmuyor diyor, zaten şu an klansızım diyor, resimdede görüldüğü gibi, klanlarda kavga olayını hiç sevmediğini belirtiyor ne zaman insanlar birbirine girse hiç uğraşmıom dior onlarla, çevreyle deil ben oyunla ilgilenirim diyor sonuçta eğlence için yapıyoruz bunu diyor. Oyundaki sevdiği noktanın eğlence ve yeni insanlarla tanışmak olduğunu belirtiyor, ne kadar tanışırsan o kadar öğrenirsin diyor. Oyunu tahminen ne zaman bırakırsın diyorum, ne zaman ki charıma reddedemeyeceğim bi teklif gelirse veya bu oyun okulumun önüne geçerse o zaman bırakırım diyor. Ne okuyosun dediğimde ise şimdilik tüm notları aa getirmeye çalışıyom ilerde karar vericem diyor.
Sözü oyundaki Türklere getiriyorum, oyundaki türkleride dier insanlardan hiç ayırt etmediğini bir çok türk arkadaşı olduğunu söylüyor, sonuçta
Her milletten yanlış yapan insanlar var bunu bütün bir millete yıkmak doru deil diyor.
Ve oyundaki Türklerin ona karşı hep iyi olduğunuda ekliyor. Ayrıca bir çoğunun ingilizceyi bilmesinede çok şaşırdığını itiraf ediyor. Rogue arkadaşlara neler sölüceksin buradan diye soruyorum. Eğer archer olacaklarsa mutlaka iyi damage vermeliler, styx mutlaka kullanmalılar ve partideki cure olayına dikkat etmeliler partiyi bi arada tutmalılar diyor, eğer assas olacaklarsa ne zaman vuracağını ne zaman kaçacağını iyi bilmeliler, priestleri korumalılar diyor, ayrıca güzel combo yapabilmeliler diyor. Fakat hepsinden en önemlisi şu açıklamayı yapıyor. Oyunda en iyi olmak yerine en iyi karaktere sahip olmak, en çok arkadaşa sahip olmak ve en büyük eğlenceyi yaşayabilmek her şeyden önemli diyor. Çünkü bu oyunun arkadaşsız olmayacağını sölüyor. Mesela itemlarının yüzde 90 ının oyunu bırakan arkadaşları tarafından hediye edildiklerini sölüyor, çünkü upgradeden hiç anlamam diyor. Ve tek tek hangi item ının nerden geldiğini sayıyor. Walla azı açık dinledim her bir arkadaşı +8 shell veya +8 shard veya unique item hediye etmiş . oyundaki dupeçulerden de aşırı şikayetçi ayrıca. son olarak NYchris adını soruyorum new yorktaki bütün spor takımlarını aşırı seviyormuş ordan böle bi isim koymuş, yaşasın yankeeler diyor, bende fotoları rica edip teşekkur ediyorum….

NYchris Röportaj

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası